• Nové
Dahua PFT3920
  • Dahua PFT3920

Dahua PFT3920

19183
Hodnocení 
PFT3920
1 341,00 Kč
S DPH
Počet
Poslední kus skladem

 

 

 

Popis

SFP Single-mode, 100M, LC, 1550nm/1310nm, 20 km

Detaily produktu
Dahua
19183
2 ks
Recenze

Zatím žádné hodnocení zákazníků.

Napiš recenzi

Dahua PFT3920

Dahua PFT3920

PFT3920
Napiš recenzi
7 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kód: 3918544692

Značka: Hikvision

DS-1H34-0102P - PoE repeater 2x výstup

Recenze: 0

PoE opakovač až na 250m (při povolení funkce Extend), kaskádování až na 500m, Při použití PoE není potřeba externí napájenívstup: 1x RJ45 10/100BaseT(x), IEEE 802.3at s detekcí koncového zařízení (PD) výstup: 2x RJ45 10/100BaseT(X) and IEEE 802.3af (PSE výstup) spotřeba: do 5W pracovní teplota: -30°C - 70°C pracov

Cena 1 225,00 Kč
More
Skladem

Kód: 7963408

Značka: Hikvision

DS-1H34-0101P - PoE repeater 1x výstup

Recenze: 0

PoE opakovač až na 250m (při povolení funkce Extend), kaskádování až na 500m, Při použití PoE není potřeba externí napájenívstup: 1x RJ45 10/100BaseT(x), IEEE 802.3at s detekcí koncového zařízení (PD) výstup: 1x RJ45 10/100BaseT(X) and IEEE 802.3af/at (PSE výstup) spotřeba: do 5W pracovní teplota: -30°C - 70°C pracovn&iacut

Cena 910,00 Kč
More
Skladem